تبلیغات
کلوپ 28 - عرضه نسل چهارم DSLBOX در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

عرضه نسل چهارم DSLBOX در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

شنبه 27 آذر 1395 12:42 ق.ظ

 

تحریر نو - عرضه نسل چهارم DSLBOX در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

 • تحریر نو - عرضه نسل چهارم DSLBOX در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

  عرضه نسل چهارم DSLBOX در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

  حسین علی محمدی معاون کسب و کار شرکت انتقال داده­ های آسیاتک از عرضه نسل چهارم DSLBOX در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ خبر داد.

  تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶

  حسین علی محمدی معاون کسب و کار شرکت انتقال داده­ های آسیاتک از عرضه نسل چهارم DSLBOX در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ خبر داد.

  به گزارش تحریرنو ؛ علی محمدی بر حضور همه­ جانبه، قوی و پر رنگ شرکت انتقال داده­ های آسیاتک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ با تکیه بر استفاده هر چه بهتر از تجارب دوره­ های قبلی این نمایشگاه به همراه دو دوره تجربه حضور در نمایشگاه تلکام تاکید کرد.

  وی حضور قدرتمند در نمایشگاه و اختصاص فضای نمایشگاهی داخلی و خارجی نزدیک به ۵۰۰ متر مربع ، تجهیز و راه اندازی بخش VIP برای مشتریان به همراه رونمایی از خدمات و محصولات جدید را از جمله اقدامات این شرکت برای حضور هر چه بهتر آسیاتک در این نمایشگاه عنوان داشت.

  وی این الکامپ را نخستین دوره حضور جدی و عملیاتی شرکت­ ها پس از اعطای مجوز FCP عنوان کرد و عرضه اقدامات انجام شده شرکت آسیاتک در حوزه LTE و MVNO را در این راستا دانست.

  معاون کسب و کار شرکت آسیاتک همچنین از عرضه نسل چهارم DSLBOX از سوی شرکت انتقال داده ­های آسیاتک در نمایشگاه الکامپ خبرداد. از ویژگی­های خاص این بسته برخورداری از ۱۲۰ گیگ حجم با سرعتK ۱۲۸ تا ۱۶ مگ، استفاده رایگان از ساعت ۴ الی ۱۰ صبح، رانژه و مودم وایرلس رایگان به همراه هدایای خاص این DSLBOX است که با احتساب مالیات و ارزش افزوده با هزینه بسیار مناسب و رقابتی از سوی آسیاتک در نمایشگاه الکامپ عرضه می­گردد.

  همچنین طرح های جذاب عصرانه­، اکستراگیگ و گیگ باکس نیز با قیمت بسیار مناسب به شرکت­کنندگان ارایه خواهد شد.

  وی تجلیل از مشتریان وفادار را نیز از جمله دیگر طرح­ های ارایه شده این شرکت در نمایشگاه الکامپ عنوان کرد. این طرح شامل مواردی چون ارسال دعوتنامه مخصوص، ایجاد جایگاه VIP مشتریان، به همراه انتقال تجربیات و خاطرات مشترکین قدیمی به جدید و برخورداری از فرصت استخدام در شرکت انتقال داده ­های آسیاتک می­باشد.

  علی محمدی ارایه ارزش افزوده به کاربران را از دیگر اهداف شرکت عنوان کرده و همکاری با آی سیما، فیلیمو ، آپارات، ایلیا نرم افزار و ... را در این جهت دانست و همکاری با وب­ سایت­ های موفق و پرترافیک کشور را در راستای حمایت از تولید محتوی داخلی اعلام کرد.

  در پایان این گفتگو علی محمدی با اعلام اینکه برای بازدیدکنندگان برنامه­ های ویژه ­ای در نظر گرفته شده است، از تمامی علاقه­ مندان جهت بازدید از غرفه­ های آسیاتک واقع در سالن میلاد بیست و دومین نمایشگاه بین­ المللی الکامپ دعوت کرد.


برچسب ها: عرضه ، نسل ، چهارم ، DSLBOX ، در ، نمایشگاه ، الکامپ ،