تبلیغات
کلوپ 28 - کلش شما – منتظر معرفی عناوین متعددی از جانب Sony در سال ۲۰۱۷ باشید

کلش شما – منتظر معرفی عناوین متعددی از جانب Sony در سال ۲۰۱۷ باشید

جمعه 24 دی 1395 12:58 ب.ظ

 

کلش شما - منتظر معرفی عناوین متعددی از جانب Sony در سال 2017 باشید

 • کلش شما - منتظر معرفی عناوین متعددی از جانب Sony در سال 2017 باشید

  منتظر معرفی عناوین متعددی از جانب Sony در سال ۲۰۱۷ باشید

  به تازگی سال ۲۰۱۷ را شروع کرده‌ایم اما از همین حالا هم تعداد زیادی عنوان هیجان‌انگیز وجود دارند که صبر کردن برایشان مشکل است. از بازیهایی با بودجه‌ی کلان و استدیوهای بزرگ گرفته تا عناوین مستقل و نوآورانه. با این حال وقتی صحبت از عناوین شرکت Sony می‌شود، به نظر می‌رسد هنوز عناوین معرفی نشده‌ی زیادی وجود دارند که در آینده شاهدشان خواهیم بود.

  به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gameranx، مجلات ژاپنی Famitsu و Dengeki با توسعه‌دهندگان و مقامات اجرایی مختلفی مصاحبه کرده‌اند و از آنها اهدافی را که در سال ۲۰۱۷ به دنبال آن هستند را پرسیده‌اند.

  یکی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین جمله‌هایی که در این مصاحبه می‌توان یافت، از طرف آقای “شوهی یوشیدا” (Shuhei Yoshida)، مدیر استدیو‌های جهانی شرکت Sony گفته شد که در آن اعلام می‌کند چندین عنوان معرفی نشده برای PS4 و Playstation VR در راه هستند که هنوز معرفی نشده‌اند. سخن او را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  “ما عناوینِ معرفی‌نشده‌ی متعددی را دست ساخت داریم. لطفا منتظر معرفی آن‌ها باشید.”

  اینکه از طرف سونی پروژه‌هایی در حال ساخت وجود دارند، چیز شکه‌کننده‌ای نیست اما دانستن اینکه عناوین متعدد و گوناگونی برای معرفی وجود دارند و اینکه این جمله در جواب به “اهداف و مقصود‌هایی که در سال  ۲۰۱۷ دارید” داده شده است می‌تواند نوید یک سال هیجان‌انگیز و سرشار از سوپرایز را بدهد.

  نظر شما چیست؟ شما منتظر معرفی چه عنوانی هستید؟

  منبع

برچسب ها: کلش ، شما ، ، منتظر ، معرفی ، عناوین ، متعددی ،