تبلیغات
کلوپ 28 - آیا شوهر من بیش از یک حساب ایمیل؟

آیا شوهر من بیش از یک حساب ایمیل؟

دوشنبه 27 دی 1395 01:54 ب.ظ

 

آیا شوهر من بیش از یک حساب ایمیل؟

 • آیا شوهر من بیش از یک حساب ایمیل؟

  دوست دارید مطمئن شوید، به این شوهر من بیش از یک حساب ایمیل داشته باشد؟ آیا شما فکر می شوهر شما تا چندین حساب که او از شما پنهان؟ آیا شوهر شما بیش از یک حساب ایمیل به طوری که او می تواند به هر کس او را در این حساب می خواهد صحبت و یا حریم خصوصی خود را؟

  آیا تا به حال متوجه آدرس ایمیل ناشناخته در کامپیوتر شما؟ شوهر خود را اغلب سوئیچینگ بین حساب های شما دیده می شود؟ آیا شما فکر می کنم او در حال انجام چیزی بر روی کامپیوتر خود را که او نمی باید انجام می دهند؟ آیا شما فکر می کنم که شوهر شما تا بیش از یک حساب ایمیل به طوری که او می تواند به زنان دیگر صحبت کنید و یا چشم پوشی شیوه های غیر قانونی؟ آیا شما میخواهید بدانید که شوهر من بیش از یک حساب ایمیل؟

  شما باید قادر به مطمئن شوید که چه شوهر خود را می کند در حالی که او بر روی کامپیوتر است و اگر شما پس از مطمئن شوید که شما باید به راحتی قادر به پیدا کردن. اگر شوهر شما صرف تمام وقت آزاد خود را بر روی کامپیوتر وجود دارد و سپس قطعا چیزی مشکوک در رفتن پشت سر خود را است. او فقط نیاز به یک حساب مگر اینکه شوهر خود را در تلاش است تا پنهان کردن چیزی از شما است که نشانه خوبی نیست. او می تواند گرفتن خود را به دردسر یا احتمالا داشتن امر. اگر شما احساس می کنید که شوهر شما تا بیش از یک حساب ایمیل سپس شما نیاز به شکل یک راه برای پیدا کردن اگر او واقعا. اگر شما قادر به تعیین که او بیش از یک حساب پس از آن شما همچنین نیاز به تعیین آنچه که او در این حساب های پست الکترونیکی مختلف می کند.

  ساده ترین راه برای پیدا کردن اگر او بیش از یک حساب داشته است با استفاده از یک موتور جستجو قفل معکوس ایمیل. این آسان برای استفاده، شما فقط در نوع husband`s خود را جستجو، پایگاه داده و شما نتیجه را به من بدهید. ما Emailfinder بودن خدمات قابل اطمینان ترین به استفاده از پیدا شده است.

  با Emailfinder شوهر خود را نمی خواهد قادر به پنهان کردن چند ایمیل و یا شبکه های اجتماعی حساب خود را از شما ندارم. اگر شما او را با بیش از یک حساب گرفتن از شما به سرعت می توانید کشف کردن که چرا او بیش از یک حساب و امیدوارم خود اطمینان دهد که او اشتباه انجام نمی دهد.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: آیا ، شوهر ، من ، بیش ، از ، یک ، حساب ،